Göz ve görüş

Bu bölümde gözlerinizin nasıl çalıştığını, görmenin nasıl gerçekleştiğini ve bunların farklı koşullardan nasıl etkilendiğini daha detaylı öğrenebilirsiniz. 'Biliyor musunuz' sayfasında gözle ilgili ilginç bilgilere ve gözlük camı bakımı hakkında tavsiyelere de yine bu bölümde ulaşabilirsiniz. 

Görme Kusurları

Bu bölümde görüşünüzü etkileyebilen Miyop, Hipermetrop, Presbiyopi ve Astigmatizm gibi görme kusurları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Gözleriniz Nasıl Çalışır?

Gözünüzün yapısını anlamak, görüşünüzü etkileyen kusurları anlamanıza da yardımcı olacaktır.Bu bölümde gözün yardımcı organları ve nasıl çalıştıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Gözleriniz için en doğru camı bulun

Reçetenize özel olarak üretilmiş bir cama ihtiyaç duyuyorsanız, cam seçiminde dikkat etmeniz gereken pek çok husus vardır; camın yapıldığı hammadde, tasarımı ve kullanım sırasında görüş konforunuzu daha üst seviyeye çıkaracak kaplama çeşidi gibi.

Detaylı bilgi

Biliyor musunuz?

Bu bölümde UV ışınlarının gözlerinize olan zararları, gözlük camlarının tarihçesi, renk körlüğünün görüşünüzü nasıl etkilediği gibi görmeye dair ilginç detaylar öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi