Kullanıcı Sözleşmesi

Sözleşme Şart ve Hükümleri

Bu Kullanıcı Sözleşmesi sadece  Nikon Lenswear websitesinde geçerlidir ve site yönetimi İşbir Optik San. A.Ş. tarafından gerçekleştilmektedir.

Bu siteye girmek, görmek ya da kullanmakla, aşağıda yer alan, yazılı ve imzalı bir anlaşma ile eşdeğer olan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. nikon-leswear.com.tr istediği zaman ve istediği koşullarla bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma’da tek taraflı yapılacak muhtemel değişikliklerin de kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılmaktadır.

Lütfen burada belirtilen şartların Nikon tarafından işletilen başka bir web sitesi için geçerli olmadığını unutmayın. Ayrıca ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin kullanım koşullarını gözden geçirimenizi ve onaylamanızı öneririz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanamazsınız.

Kullanım Sınırlaması (Telif Hakları ve Lisans) 

Bu sitede yer alan tüm materyaller, tüm metinler, görüntüler, çizimler, yazılım, HTML kodu, ses klipleri, video klipler vs. gibi tüm içerik öğeleri Nikon'a aittir ve kanunlarca korunmaktadır. Telif hakları ya da ticari markalar değiştirilmediği takdirde, ticari olmayan amaçlar ve kişisel olarak bilgisayarınızda siteyi görüntüleyebilir ve basılmış bir kopyasını alabilirsiniz. Sonuç olarak, bu web sitesinin içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz, tamamen/kısmen veya Nikon yazılı izni olmadan herhangi bir formda, değiştirilemez. Bu site fikri sınai mülkiyet haklarını kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumaktadır ve tüm hakları saklıdır.

İşbu sözleşme, sunulan şart ve hükümleri kabul etmeniz şartı ile; size kişisel, geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez bir kullanım hakkı vermektedir. Bu siteyi, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aksi açıkça belirtilmediği sürece bu site içeriğini değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, yönlendirmeniz, bağlantı koymanız lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır. Nikon-lenswear.com.tr‘yi hiçbir zaman yasalara aykırı ve/veya sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız nikon-lenswear.com.tr tarafından tek taraflı olarak geri alınacaktır. Nikon-lenswear.com.tr sizin bu siteye ya da içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak, istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın sona erdirme hakkına sahiptir.

Tekzip

Nikon-lenswear.com.tr bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Bunun yanı sıra nikon-lenswear.com.tr, site içerisinde istediği zaman ve istediği sebeple değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını saklı tutar. Nikon-lenswear.com.tr sitedeki yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir.

Bu sitedeki tüm bilgiler, ürünler ve hizmetler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sunulmaktadır. Nikon-lenswear.com.tr bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak ya da kullanılması ile bağlantılı hiçbir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu değildir.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Bu web sitesinde sunulan bazı  hizmetlerin kullanılabilmesi için kayıt veya abonelik gerekmektedir. Bu hizmetleri alırken, ilgili kayıt veya abonelik süreçlerinin gerektirdiği kişisel bilgileri doğru, güncel ve eksiksiz şekilde sağlamakla yükümlü sayılırsınız. Oluşturacağınız hesabın izinsiz kullanım hakkı Nikon'a ait olacaktır.

Nikon, her ne şekilde olursa olsun, doğrudan ya da dolaylı olarak bir hesabın askıya alınması veya devredilen bağlantılardan kaynaklı, hiçbir kayıp veya hasardan sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Nikon web sitesinin herhangi bir hizmetini veya uygulamasını onaylamamanız durumunda, site kullanımını veya söz konusu hizmeti kullanmayı sona erdirmelisiniz.

Öneri ve Fikirler

Sitemize gönderdiğiniz her türlü yorum Nikon tarafından memnuniyetle karşılanacaktır. E-posta, posta, telefon veya web sitesi üzerinden fikir veya öneri gönderirken aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılırsınız:

Nikon kamu tarafından gelen fikir ve önerileri kullanmak veya çoğaltmakta tamamen serbesttir.

Tazminat

Bu sitenin işbu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması veya sitenin kullanımının nikon-lenswear.com.tr ‘ye zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz.

Geçerli Hukuk

nikon-lenswear.com.tr Türkiye’deki ofisleri aracılığı ile faaliyet gösteren bir firmadır. Herhangi bir itilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır.